Kullanıcı Sözleşmesi-7/24 En Yakın Elektrikçi-Elektrikçi Çağır

Kullanıcı Sözleşmesi

Bu websitesi ( elektrikcicagir.com ) Teknodizayn Elektrik Sanayi Ve Ltd. Şti. Ar-Ge projesidir. elektrikcicagir.com elektrik taahhüt ve arıza bakım onarım vb. hizmetlere ihtiyacı olan kişiler ile hizmet verenler arasında iletişimi sağlamaktadır. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar elektrikcicagir.com'un bizzat hizmet veren işletme olmadığını kabul etmiş sayılırlar. elektrikcicagir.com sadece hizmet arayanlar ile hizmet verenleri buluşturan bir websitedir. Hizmet veren tanımı websitemiz üzerinde özel gsm hatları olan işletmeleri ( Elektrikçi vb firmalarını ) tanımlamaktadır.

Bu hatların kullanımdan doğacak tüm hukuki sorumluluklar hat sahibi yani hizmet verene aittir. Bu gsm hatlar işletmelerin üyeliği süresince web sitemizde yayınlacak olup, üyelik bitimleri sonrasında web sitemiz üzerinden yayından kaldırılır.

Hizmetin yeterliliği, kusuru, aksaması gibi sorunlar Elektrikcicagir.com'u bağlamamaktadır. Bu websitesini ziyaret eden kullanıcılar alacakları hizmetin o hizmeti veren işletmenin (Örn: Elektrikçi, Elektrik ustası vb ) sorumluğu olduğu bilinciyle hizmet almalıdırlar.

Bu websitesi üzerinden tercih edilen alışverişlerde hizmet alanlar hizmet verenlerin yeterliliğini sorgulamakla mükelleftir. Elektrikcicagir.com'un Hizmet Alan ile Hizmet Veren arasındaki teklif, icap, kabul, sözleşme ve ödeme aşamalarında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Elektrikcicagir.com vasıtasıyla hizmet verenlerden alınacak hizmetlere ilişkin her türlü sorumluluk hizmet verenlere aittir. Elektrikcicagir.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmaz.

Elektrikcicagir.com hizmet verenlerin hizmetlerini tasdik veya tavsiye etmez, çalışma performansını ya da verilen hizmetlerin sonucu veya kalitesini garanti etmez. İşletmelere verilen puanlamalar  sitemiz üzerindeki sayfa id'lerinden alınan bilgiler doğrultusundadır.

elektrikcicagir.com hizmet verenler ile ve hizmet alan arasındaki ilişkiden sorumlu olmayıp, hizmet veren’in sağlayacağı hizmet sırasında veya herhangi bir zamanda hizmet alan veya 3. kişilere vereceği zararlardan elektrikcicagir.com hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

elektrikcicagir.com hizmet verenlerin güvenilirliği, ilgili hizmeti sağlamak için uygun ve yetkin olduğu, hizmetlerin verilmesi veya zamanında verilmesi, güvenli ve hatasız olması, hizmet kullanımından elde edilecek sonuçların yeterliliği veya güvenilirliği veya hizmet kalitesinin beklentilere cevap vermesi gibi konularında hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır. Websitemizde geçen %100 Güvenilir işletmeler ibaresi, işletmelerin vergi bilgileri, fotoğrafları gibi kendilerinin beyan ettikleri bilgiler neticesinde tanımlanmış bir bilgidir. Bu bilgilerin doğruluğundan hizmet verenler sorumludur.

Hizmete ilişkin olarak yürürlükteki mevzuat kapsamında temin etmesi gereken her türlü izin, onay, kontrol belgesi, ustalık belgesi , mesleki yeterlilik belgesi vb. belgeye ilişkin sorumluluk hizmet verenlere ait olup, aksi takdirde doğabilecek her türlü idari, hukuki ve cezai sorumluluk hizmet veren’e aittir. elektrikcicagir.com un ve 3. kişilerin bu nedenle uğradığı ve/veya uğrayacağı zararlardan sorumluluk ve her türlü zararın tazmin yükümlülüğü hizmet verenlere aittir.

elektrikcicagir.com hizmet alana ulusal, yerel veya diğer resmi dairelerden ya da üçüncü şahıslardan gelen bilginin doğru, hatasız veya güncel olduğunu ya da hizmet alanın söz konusu bilgiyi kontrol ettiği tarihte güncel ve aktüel olduğunu beyan veya taahhüt etmemektedir.

Elektrikcicagir.com ile hizmet veren arasında istihdam, yarı zamanlı istihdam, danışmanlık, yüklenicilik, ortak girişim veya acentelik ilişkisi bulunmamaktadır.